Nowa inwestycja 2018: Osiedle „Zacisze Kościuszki” / Etap II


LOKALIZACJA: Marki, ul. T. Kościuszki 48d

TERMIN UKOŃCZENIA:  marzec 2019 r.

 

OPIS OSIEDLA:

W nowej inwestycji w Markach zaplanowano 24 mieszkań o metrażach różnej wielkości, wszystkie z nich posiada balkon lub ogródek.  Dodatkowo zapewniamy szeroki wachlarz najbardziej funkcjonalnych rozkładów mieszkań. Nowe mieszkania mają już od 31 m2 do 90m2. Nasze nowe Osiedle Zacisze Kościuszki Etap II stanowi 3 budynki wielorodzinne o niskiej zabudowie po 8 nowych mieszkań w każdym.

Nowe Osiedle Zacisze Kościuszki  tworzy przyjazny klimat dzięki niskiej, kameralnej zabudowie, wprowadzając tym samym w rodzinną i spokojną atmosferę tego miejsca. Inwestycje wyróżnia nowoczesna architektura i przyjazne zagospodarowanie terenu osiedla: przewidziano własny garaż naziemny i miejsca postojowe na zewnątrz . Cała inwestycja zostanie wykończona, z dbałością o detale: alejki z kostki brukowej i zielenią.

 

GLOBALNE ATUTY NOWEJ INWESTYCJI W MARKACH:

MARKI, ul. Tadeusza Kościuszki – lokalizacja naszej nowej inwestycji to bliskość do komunikacji, oraz do ogromnego rynku pracy, możliwości rozwoju w zakresie edukacji,  nauki, kultury i rozrywki jaki zapewnia duże miasto – Warszawa, a więc do tętniącego różnorodnością życia Stolicy.

Jednocześnie nasze nowe osiedle  w Markach „Zacisze Kościuszki” to zielony i zaciszny azyl dla całej rodziny. Bezpieczna przestrzeń i zielona okolica, która pozwoli na swobodne wychowanie dzieci i zawiązanie ogniska rodzinnego.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania  pod klucz.


 KORZYSTNA LOKALIZACJA:

 

Osiedle ZACISZE KOŚCIUSZKI

Marki, ul. T. Kościuszki 48d // Etap II Inwestycji

 


 

 GALERIA INWESTYCJI: