Inwestycja Zakończona 2015: Marki, ul. Krymska


LOKALIZACJA: Marki, ul. Krymska

TERMIN UKOŃCZENIA: 2016 rok

OPIS OSIEDLA:

FUNKCJONALNE I WYGODNE  DOMY JEDNORODZINNE W MARKACH:

Nasza Inwestycja przy ul. Krymskiej w Markach to 5 segmentów położonych w zielonej części Marek przy ulicy Krymskiej. To doskonałe miejsce na najbardziej wymagających. Dzięki doskonałej lokalizacji inwestycja pozwoli swoim mieszkańcom połączyć wypoczynek w zaciszu naturalnego przyrodniczego otoczenia z komfortowym stylem życia jakie daje bliskość miejskich atutów z dostępem do dużych centrów handlowych w tym Decathlon, Centrum Handlowe M1 Marki, Park Targówek oraz  Centrum  Handlowe Targówek.

Zamieszkaj wygodnie i komfortowo w Markach!

Lokalizacja naszej nowej inwestycji gwarantuje bliskość do przystanków autobusowych, obsługi bankowej, restauracji i wielu innych punktów usługowych. W pobliżu znajdują się także instytucje edukacyjne – szkoły i przedszkola.

Nowe segmenty przy ul. Krymskiej w Markach to funkcjonalne miesjca zamieszkania dla całych rodzin oraz da wszyskich ceniących sobie prywatność i chcących odciąć się od Warszawskiego zgiełku a jednocześnie pozostać w niedalekim zasięgu miasta. Jeden z tych segmentów może stać się również Państwa wymarzonym domem,

Wszystkie nasze realizacje oddajem Państwu pieczołowicie wykończone, z dbałością o detale – alejki z kostki polbrukowej, funkcjonalny ogród przy każdym domu, zapewniające zacisze domu i pełną prywatność – estetyczne drewniane ogrodzenia.


 

 GALERIA INWESTYCJI: